/10

Reputation Stadium Tour izle

Taylor Swift, stadyumda adını duyurmak ve müzik, anılar ve görsel sihirle dolu anıtsal bir geceyi kutlamak için Dallas'ta sahneye çıkıyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 58
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Troller 3: Hep Beraber izle (2023)

/10

İki film boyunca süren gerçek bir dostluk, sürekli flörtleşme sonucunda Poppy ve Branch'in üçüncü filmde bir çift olarak yer almasını sağlar. Poppy ve Branch birbirlerine yaklaştıkça, Branch'in gizli geçmişini keşfeden Poppy, kardeşi Floyd'un kötü pop yıldızları tarafından müzik yetenekleri nedeniyle kaçırıldığını öğrenir. Branch ve Poppy, diğer kardeşleri bulmak ve Floyd'u pop kültürün bilinmezliği kadar kötü bir kaderden kurtarmak için korkunç ve duygusal bir yolculuğa çıkar.

Maestro izle (2023)

/10

Leonard Bernstein'ın Amerika'da dünyaca ünlü bir orkestra şefi olarak nasıl şöhrete kavuştuğunu ve aynı zamanda müziğe duyduğu tutkuyu anlatan bir film. Bernstein ve Felicia Montealegre'nin bir partide tanışmalarından başlayarak nişanlılık dönemleri, 25 yıllık bir evlilik ve üç çocuk sahibi olma süreçlerini de içeren 30 yıl boyunca karmaşık bir ilişki hikayesi anlatılacak.

Yeniden Başlamak izle (2013)

/10

Gretta'nın iniş çıkışlarla dolu hayatı, New York'ta hayallerinin peşinden gitmek isteyen erkek arkadaşından ayrılmasıyla değişir. Burada yalnız kalan Gretta, tesadüfen tanıştığı bir yapımcı sayesinde kaderine meydan okuyacaktır...