/10

Rambo 3 izle

Artık beladan uzak durarak kafa dinlemek isteyen Rambo, bir süreliğine istirahate çekilmiştir. Rambo'nun yakın arkadaşlarından birisi olan Albay Trautman, Afganistan'daki gizli görevi sırasında Sovyet güçleri tarafından esir alınmıştır. Bu haberi alan Rambo, çok fazla vaki kaybetmeden arkadaşını Sovyetlerin elinden kurtarmak için tek başına yola çıkacaktır. Afganistan'a ayak bastıktan sonra sürekli tetikte olmalıdır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 623
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.