/10

Quick izle

Gi-su adındaki profesyonel bir motorcu, sürücülüğü sayesinde dikkat çekmeyi ve polislerin odağı olmayı başarmıştır. Bu durumu fırsata çevirmeyi başaran gizemli bir adam, Gi-su'nun kız arkadaşının taktığı kaska bomba yerleştirmiştir. Eğer Gi-su, kendisine verilen emirlere uymazsa bomba 30 dakika içerisinde patlayacaktır. Kız arkadaşının hayatı için sonuna kadar mücadele etmeye hazır olan Gi-su, sonuna kadar mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,152
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.