/10

Prometheus izle

2089 yılında insanlık, bilimsel ve teknolojik açıdan büyük bir başarı yakalamış ancak hala insanlığın kökenini kesin olarak ispatlayamamışlardır. İnsanlığın kökenini araştırmak ve uzaylılara dair deliller elde etmek için yola çıkan bir grup mürettebat, aya ulaşmış ve çalışmalara başlamıştır. Ay üzerinde araştırmalarına devam eden ekip, gizemli bir yapıyı keşfetmiştir. Bu eşsiz yapıyı araştırmaya koyulduklarında yalnız olmadıklarının farkına varmışlardır ve şok edici gerçeklerle yüzleşeceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 599
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.

Starship Troopers izle (1997)

/10

Liseden diplomayı alan Johnny Rico, sevgilisi Carmen'i etkilemek amacıyla donanma akademisine kaydolarak Yıldız Gemisi pilotu olmayı hedefler. Ancak, trajik bir eğitim kazası sonrasında, Johnny piyadelere yanlış sebeplerle katıldığını fark eder. İnsanlık ile Araknoid diye bilinen Böcekler arasında yıldızlararası bir savaş başladığında, istifa etmeyi düşünür.

On the Road izle (2012)

/10

Jack Kerouac'ın önderliğindeki Beat kuşağının kurucusu olarak kabul edilen Jack'in, 1947 yılında gerçekleştirdiği ve üç yıl süren uzun yolculuğunun Yolda adıyla romanlaştırılan hali, bu filmde sinemaya uyarlanmıştır. Dean Moriarty ve Sal Paradise, Beat Kuşağı'nın portreleri gibi gözükmektedirler. Filmde, Dean ve Sal, Amerika Birleşik Devletleri'ni baştan başa dolaşarak Jack'i bulmaya çalışırken birbirleriyle de yüksekler ve düşüklere sürüklenen uzun ve heyecanlı bir yolculuğa çıkarlar.