/10

Prometheus izle

2089 yılında insanlık, bilimsel ve teknolojik açıdan büyük bir başarı yakalamış ancak hala insanlığın kökenini kesin olarak ispatlayamamışlardır. İnsanlığın kökenini araştırmak ve uzaylılara dair deliller elde etmek için yola çıkan bir grup mürettebat, aya ulaşmış ve çalışmalara başlamıştır. Ay üzerinde araştırmalarına devam eden ekip, gizemli bir yapıyı keşfetmiştir. Bu eşsiz yapıyı araştırmaya koyulduklarında yalnız olmadıklarının farkına varmışlardır ve şok edici gerçeklerle yüzleşeceklerdir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 495
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
There’s Something Wrong with the Children izle (2023)

/10

Margaret ve Ben, yakın arkadaşları Ellie ve Thomas ve iki küçük çocukları ile hafta sonu gezisine çıkarlar. Ama çok geçmeden çocuklar tuhaf davranmaya başlar. Bu durumda Ben, ortamda doğaüstü bir şeyler olduğundan şüphelenir.

Esrarengiz Canavar izle (2022)

/10

Norveç dağlarında meydana gelen bir patlama eski bir trolü uyandırdıktan sonra, cesur bir paleontolog, trolün ortalığı kasıp kavurmasına ve ölüme yol açmasını engellemekle görevlendirilir.

Dert Etme Sevgilim izle (2022)

/10

Alice ve Jack, çok gizli bir projenin personeli ve ailelerinin yaşadığı, idealize edilmiş, deneysel bir şehir olan Victory'de yaşayacak kadar şanslılar. Kurumsal bir vizyoner ve yaşam koçu olan CEO'ları Frank tarafından desteklenen 1950'lerin sosyal iyimserliği, sıkı sıkıya bağlı oldukları ütopyadaki günlük hayatın her yönünü kontrol ediyor.