/10

Polytechnique izle

1989 yılında yaşayan Montréal Katliamı, tüm dünyayı dehşete düşüren kanlı bir vahşettir. O günlerde eli silahlı genç bir adam, mühendislik sınıfını basarak 14 genç kadını öldürmüştür. Bu olayın sebebi ve yaşayan olaylar hala bir tartışma konusudur. Bu katliamdan kurtulmayı başaran iki öğrenci, yaşadıkları dehşet işe tahmin edilemeyecek bir seviyededir. Kurtulmayı başaran iki kadın, yaşadıkları travmayı ve olan biteni gün yüzüne sererken dehşetin boyutu ise tarif edilememektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,238
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Prozac Nation izle (2001)

/10

Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.