/10

Pilot izle

Eskiden iyi bir çift olan Vahid ve Fahimeh, anlaşamamaları yüzünden boşanmışlardır. Eski çiftin, Soheil adında dört yaşında bir çocukları vardır ve çocuk annesinde kalmaktadır. Hastalığı yüzünden ameliyat olacak Soheil, Tahran'da ameliyata alınmıştır. Ön sezileri ve edindiği bilgilerden dolayı ameliyatı durdurmak için yola çıkan Soheil, Tahran'a ulaştığında oğlu Soheil'in ameliyat masasını öldüğünü öğrenir. Bu olaydan dolayı Vahid, Fahimeh'i suçlamaya başlamıştır. Eski çiftin arasında artık büyük bir suçlama ve söz savaşı başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 628
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.