/10

Pilot izle

Eskiden iyi bir çift olan Vahid ve Fahimeh, anlaşamamaları yüzünden boşanmışlardır. Eski çiftin, Soheil adında dört yaşında bir çocukları vardır ve çocuk annesinde kalmaktadır. Hastalığı yüzünden ameliyat olacak Soheil, Tahran'da ameliyata alınmıştır. Ön sezileri ve edindiği bilgilerden dolayı ameliyatı durdurmak için yola çıkan Soheil, Tahran'a ulaştığında oğlu Soheil'in ameliyat masasını öldüğünü öğrenir. Bu olaydan dolayı Vahid, Fahimeh'i suçlamaya başlamıştır. Eski çiftin arasında artık büyük bir suçlama ve söz savaşı başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 583
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

  Dogman izle (2023)

  /10

  Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.