/10

Parker izle

Parker, kişisel ahlak kurallarına sahip profesyonel bir hırsızdır. Bu kurallardan bazıları şunlardır: Çalmayı bilmeyenden bir şey çalma, hak etmeyene eziyet ettirme. Ancak son soygununda ekibi ona ihanet eder ve parasını çalarak onu ölüme terk eder. Eski arkadaşlarını böyle bir şey yaptıklarına pişman etmek isteyen Parker, onları zengin ve ünlülerin oyun alanı olan ve ekibin en büyük soygunlarını planladıkları Palm Beach'e kadar takip eder. Zengin bir Teksaslı kılığına giren Parker, bilgili bir kişiyi beraberinde getirir: Leslie. Leslie, para sorunları olan güzel, zeki ve hırslı bir kadındır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 138
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok izle (2022)

/10

Birinci Dünya Savaşı sırasında bir erkek spor salonunda öğretmenlik yapan Profesör Kantorek, öğrencilerine savaşa katılmanın ve asker olarak yer almanın onurlu bir görev olduğunu aşılar. Bu etkileyici konuşmalardan etkilenen askerler gönüllü olarak Alman ordusuna katılırlar. Ancak savaş, ne kitaplarda anlatılan ne de öğretmenleri tarafından anlatılan destansı bir olay değildir. Genç askerler bu hatanın farkında olsalar da artık geri dönme şansları kalmamıştır; tüm saflıklarıyla yürütülen siyasi oyunların ve acımasız planların gölgesinde yaşam mücadelesi vereceklerdir. 1930 yapımı Silence on the Western Front filminin uyarlaması.

4 Tetikçi izle (2022)

/10

Dört emekli tetikçi, gizemli bir katili arayan dürüst bir polisle tanışır, emekliliğe veda eder ve yeniden bir maceraya atılır.