/10

Para Avcısı izle

Yirmili yaşlarında üniversitesini bitirdikten sonra bir komisyoncu olarak işe başlayan Jordan, çok hırslı ve tecrübelidir. Kısa sürede kariyerinin yükselmesinin ardından büyük bir riske girerek Stratton Oakmont adındaki şirketi kurmuştur. Tüm işlerinin yerinde gitmesinin ardından kısa sürede çok fazla para kazanarak zengin olmuştur. Jordan'ın kadınlara ve uyuşturucuya olan ilgisi ona her yönden zarar vermektedir. Ancak asıl olaylar Jordan'ın gözü kara hırsı yüzünden başına gelecektir, yolsuzluğa bulaşarak daha fazla yükselmek isteyen Jordan, elindeki her şeyi kaybetmeye başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,058
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.