/10

Panipat izle

Durrani İmparatorluğu, doğuya doğru yaptı seferlerde en büyük düşmanı olan Maratha İmparatorluğuyla karşılaşır. Tarihe 3. Panipat savaşı olarak geçen bu savaşta, iki ordunun askerleri Panipat'dan geçen bir nehrin iki tarafında karşı karşıya gelmişlerdir. Durrani İmparatorluğu, büyük zaferler kazanarak iyi bir sefer yapmakta ve bu seferi başarısızlıkla sonlandırmak istememektedir. Maratha İmparatorluğu ise gelişen ve oldukça zengin bir İmparatorluktur ve bu savaşı kazanmak onlar için oldukça önemlidir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 707
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.