/10

Palm Beach izle

Ölene kadar arkadaş kalacak bir arkadaş grubu, yaşlarının ilerlemesiyle aralarındaki bağlantıları yavaş yavaş kopartmışlar dır ve uzun zamandır görüşmemektedirler. Sahilde düzenlenecek bir doğum günü partisi için tüm arkadaşlar davet edilir ve eski ekip tekrar bir araya gelir. Uzun zamandır görüşmediklerinden dolayı dramatik bir gün geçirmeye başlayan arkadaşlar, artık yaşlandıkları için geçmişte yaşanan ve birbirlerinden sakladıkları sırları ve olayları anlatma zorunluluğunda hissederler. Ancak herkesin farklı ve birilerini üzebilecek sırları vardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 564
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Prozac Nation izle (2001)

/10

Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

Zor Saatler izle (2016)

/10

İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.