/10

Oyun Gecesi izle

Bir arkadaş grubu, birlikte vakit geçirmek için güzel bir oyun düzenlerler. Oyunda içlerinden birisi kaçırılacaktır ve onu ilk bulan oyunu kazanacaktır. Ve öylede olmuştur. Evlerine giren maskeli ve silahlı saldırganlar içlerinden birisini kaçırır. Arkadaşlar oyunun bu kadar gerçekçi olacağını beklemiyordur ve kaçırılmanın ardından direk takibe başlayarak ipuçlarını incelemeye başlarlar. Ancak bu olayın oyun değil gerçekten yaşandığının farkına vardıklarındaysa kendilerini silahlı bir mafyanın ortasında bulurlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 606
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.

X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Hayatımın En Kötü Gecesi izle (2014)

/10

Bir muhabirin haber spikeri olma hayali, tek gecelik bir ilişkinin ardından telefonsuz, arabasız, kimlik kartısız ve parasız kalmasıyla tehlikeye girer. Hayatının en önemli iş görüşmesiyle yüzleşmeden önce durumunu düzeltmek için yalnızca 8 saati vardır...