/10

Oyun Gecesi izle

Bir arkadaş grubu, birlikte vakit geçirmek için güzel bir oyun düzenlerler. Oyunda içlerinden birisi kaçırılacaktır ve onu ilk bulan oyunu kazanacaktır. Ve öylede olmuştur. Evlerine giren maskeli ve silahlı saldırganlar içlerinden birisini kaçırır. Arkadaşlar oyunun bu kadar gerçekçi olacağını beklemiyordur ve kaçırılmanın ardından direk takibe başlayarak ipuçlarını incelemeye başlarlar. Ancak bu olayın oyun değil gerçekten yaşandığının farkına vardıklarındaysa kendilerini silahlı bir mafyanın ortasında bulurlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 664
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.