/10

Öyle Veya Böyle izle

Genç bir kadın olan Natali'nin hayatı, mezuniyet arifesinde bambaşka bir hal alır. Natalie'nin gerçekliği birdenbire ikiye bölünür; Birinde hamile kalır ve memleketi Teksas'taki görevleriyle başa çıkmaya devam eder, diğerinde ise Los Angeles'ta kendine bir kariyer kurar. Her iki yaşam yolu da Natalie'ye heyecan verici deneyimler sunuyor ve onun kendini yeniden keşfetmesine olanak tanıyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 320
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?