/10

Ouija Shark izle

Biraz kafa dağıtmak isteyen bir kız arkadaş grubu, sahip kenarında vakit geçirmektedir. Vakit geçirmek için kendi aralarında yaptıkları bir ruh çağırma oyunu akıl almaz bir hal alır. Ölümcül ve insan yiyen bir köpek balığının ruhunu çağırmışlardır ve o köpek balığı bir sürü insanın hayatını tehdit etmektedir. Bir uzman, bu durumu düzeltmek için kızlara hareket etmeye başlayacaktır. Amaçları hayalet ruhu ortadan kaldırmaktır ve bunun için köpek balığının yaşam alanına girmek zorundadırlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,028
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.

Imaginary izle (2024)

/10

Jessica, yeni kocası Max ve iki kızıyla banliyödeki eski ebeveynlerinin evine taşınır. Kızlarından biri, bodrumda annesinin eski peluş oyuncak ayısı Chauncey'yi bulur. Ancak bu oyuncak ayı, aile için beklenmedik bir tehlike haline gelir. Jessica, oyuncak ayının sıradan bir oyuncağın ötesinde olduğunu anlar.

Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.