/10

Ouija Shark izle

Biraz kafa dağıtmak isteyen bir kız arkadaş grubu, sahip kenarında vakit geçirmektedir. Vakit geçirmek için kendi aralarında yaptıkları bir ruh çağırma oyunu akıl almaz bir hal alır. Ölümcül ve insan yiyen bir köpek balığının ruhunu çağırmışlardır ve o köpek balığı bir sürü insanın hayatını tehdit etmektedir. Bir uzman, bu durumu düzeltmek için kızlara hareket etmeye başlayacaktır. Amaçları hayalet ruhu ortadan kaldırmaktır ve bunun için köpek balığının yaşam alanına girmek zorundadırlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 826
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Gecenin Sesi izle (2006)

  /10

  Gabriel Noone bir yazar ve radyo sunucusudur. Yakın zamanda kız arkadaşından ayrılmış ve bu ayrılığın olumsuz etkileri iş hayatını da etkilemiştir. Hem işleri hem de radyo yayınları bozulur.Bir gün editörünün kendisine verdiği bir romanın hikâyesinden çok etkilenir. Aile içi şiddete maruz kalan 13 yaşındaki bir oğlan çocuğunu konu alan bu kitabın talihsiz kahramanını bulmaya karar verir. Pete adında bir çocukla telefonla iletişime geçmeyi başarır ve onu evlat edinen Donna ile bu şekilde tanışır. Ancak bu basit gibi görünen durum, açıklanamayan gizemleri gizlemektedir. Pete ve Donna'nın aynı kişi olması mümkün mü?

  Little Bone Lodge izle (2023)

  /10

  İskoçya Dağlık Bölgesi'nde fırtınalı bir gecede, kaçak iki suçlu kardeş terk edilmiş bir çiftlik evine sığınır. Ancak orada yaşayan aileyi rehin aldıktan sonra evin daha da karanlık sırlar sakladığını fark ederler.

  Til Death Do Us Part izle (2023)

  /10

  Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.