/10

Ouija Shark izle

Biraz kafa dağıtmak isteyen bir kız arkadaş grubu, sahip kenarında vakit geçirmektedir. Vakit geçirmek için kendi aralarında yaptıkları bir ruh çağırma oyunu akıl almaz bir hal alır. Ölümcül ve insan yiyen bir köpek balığının ruhunu çağırmışlardır ve o köpek balığı bir sürü insanın hayatını tehdit etmektedir. Bir uzman, bu durumu düzeltmek için kızlara hareket etmeye başlayacaktır. Amaçları hayalet ruhu ortadan kaldırmaktır ve bunun için köpek balığının yaşam alanına girmek zorundadırlar. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 945
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Karanlık Saatler izle (2005)

  /10

  Dr. Samantha Goodman, etkileyici bir psikiyatrist, huzurlu bir hafta sonu geçirmek için kocası ve kız kardeşiyle dağ evine gitmeye karar verir. Ancak eski bir hastasının beklenmedik ziyareti, Samantha'nın planlarını altüst eder. Harlan Pyne, daha önce işlediği cinsel suçlar nedeniyle tedavi ettiği bir hastadır. Ancak Pyne, yasadışı olduğuna inandığı bu tedavinin intikamını almak için geri döner. Samantha ve ailesini gece boyunca tuhaf psikolojik oyunlar oynamaya zorlar. Genç doktor, Pyne ve suç ortağını alt etmeye çalışırken beklenmedik sırlar da ortaya çıkar. Bu korkunç gece boyunca kaçmak imkansızdır, gerçek şüpheli ve intikam tatlı olacaktır.

  Berlin Sendromu izle (2017)

  /10

  Clare, Avusturyalı bir fotoğrafçıdır ve Sovyet mimarisini fotoğraflamak için Berlin'e gelir. Tatil yaparken karizmatik bir İngilizce öğretmeni olan Andi ile tanışır. İkisi arasında güçlü bir çekim oluşur. Ancak, bir gece birlikte olduktan sonra Clare uyandığında Andi'nin dairede kendisini kilitlemiş olduğunu fark eder. Clare, Andi'nin onu bırakmaya niyeti olmadığını bilmemektedir.

  The Abandoned izle (2006)

  /10

  Evlatlık olarak verilen ve bebekken Amerika'ya gönderilen bir Rus film yapımcısı, yıllar sonra doğduğu yere, ailesinin Rusya'daki çiftliğine geri döner. Ancak, kısa bir süre sonra çiftlikte tuhaf olaylar meydana gelmeye başlar. Rus kadın, nedenini bilmediği bir sebepten dolayı kendisinin de içinde bulunduğu birkaç tane hayalet görür ve zamanla burada yaşadıklarını anlar. Bu durum onu inanılmaz olaylara doğru sürükler..