/10

Onur Madalyası izle

Pits lakabıyla tanınan hava subayı William Pitsenbarger, 30 yıl önce inanılması zor bir ilki başarır. 30 yılın ardından yaşanan olaylar filme dökülmüştür. Tek başına üstün bir kahramanlık başarısı sergileyen Pits, psikolojik ve zihinsel olarak sahip olduğu gücü kullanarak inanılması zor bir şeyi gerçekleştirir. Fiziki açıdan çok zor olan şeyleri yaparak arkadaşlarının hayatını kurtaran Pits, savaş alanında yaptığı kahramanlığından dolayı en yüksek seviye askeri onur madalyası ile ödüllendirilir. Pits'den geriye arkadaşları ve savaş alanında gösterdiği kahramanlık kalmıştır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 672
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.