/10

On the Road izle

Jack Kerouac'ın önderliğindeki Beat kuşağının kurucusu olarak kabul edilen Jack'in, 1947 yılında gerçekleştirdiği ve üç yıl süren uzun yolculuğunun Yolda adıyla romanlaştırılan hali, bu filmde sinemaya uyarlanmıştır. Dean Moriarty ve Sal Paradise, Beat Kuşağı'nın portreleri gibi gözükmektedirler. Filmde, Dean ve Sal, Amerika Birleşik Devletleri'ni baştan başa dolaşarak Jack'i bulmaya çalışırken birbirleriyle de yüksekler ve düşüklere sürüklenen uzun ve heyecanlı bir yolculuğa çıkarlar.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 164
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.