/10

Ölümcül Sular izle

Florida'ya büyük bir kasırga yaklaşıyordur ve tüm bölge sakinleri tahliye edilmiştir. Ancak ters giden bir şeyler vardır. Haley'in babası ortalarda yoktur ve Haley babasına bakmak için eve gider. Tam bu sırada babasını yaralı halde bulmuştur. Çünkü kasırgadan kaçmak isteyen timsahlar yerleşim yerlerine gitmişlerdir. Haley ve babası, timsahlara yem olmamaya çalışırken diğer taraftansa büyük kasırgadan yavaş yavaş kasabayı vurmaya başlamıştır. Haley ve babasını, büyük bir hayatta kalma mücadelesi bekliyordur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 680
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

, ,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.

The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."