/10

Ölü Nöbeti izle

Bir Yahudi inancına göre, ölü birisinin bedeni gömülünceye kadar kötü ruhlar tarafından rahatsız edilir. Bazı Yahudi aileler bu inanışa çok önem göstermektedir. Tabi ki böyle saçma bir inanışa inanmayan Yakov, kolay olduğunu düşünerek henüz yeni ölmüş ve gömülmeyi bekleyen birisinin başında nöbet tutmak üzere işe alınır. Yakov'un tek yapması gereken gece boyunca nöbet tutmaktır. Ancak işler hiçte düşündüğü gibi gitmez. Kötü bir varlığın saldırısına uğramaya başlayan Yakov, canını kurtarmak için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 472
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.