/10

O izle

1989 yılında Maine kasabasında saki bir yaz mevsimi geçmektedir. Kasabada yaşayan yedi çocuk, onlar için çok zorlu ve dramatik bir hayata sahiptir. Yinede o küçük çocuklar bir şekilde bu durumların üstesinde gelmeyi başarmaktadır. Ancak başlarına hayal etmeyecekleri kadar korkunç bir şey gelecektir. Kasabaya dadan esrarengiz bir Palyaço, Bill'in kardeşi Gorgia'yı acımasızca katledecektir ve sırada diğer çocuklara gelecektir. Diğer çocukları korkularına bürünebilen bu Palyaço, onları acımasızca öldürmeyi planlarken, çocuklar palyaçoyu durdurmak için bir araya gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 960
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Gecenin Sesi izle (2006)

/10

Gabriel Noone bir yazar ve radyo sunucusudur. Yakın zamanda kız arkadaşından ayrılmış ve bu ayrılığın olumsuz etkileri iş hayatını da etkilemiştir. Hem işleri hem de radyo yayınları bozulur.Bir gün editörünün kendisine verdiği bir romanın hikâyesinden çok etkilenir. Aile içi şiddete maruz kalan 13 yaşındaki bir oğlan çocuğunu konu alan bu kitabın talihsiz kahramanını bulmaya karar verir. Pete adında bir çocukla telefonla iletişime geçmeyi başarır ve onu evlat edinen Donna ile bu şekilde tanışır. Ancak bu basit gibi görünen durum, açıklanamayan gizemleri gizlemektedir. Pete ve Donna'nın aynı kişi olması mümkün mü?

Little Bone Lodge izle (2023)

/10

İskoçya Dağlık Bölgesi'nde fırtınalı bir gecede, kaçak iki suçlu kardeş terk edilmiş bir çiftlik evine sığınır. Ancak orada yaşayan aileyi rehin aldıktan sonra evin daha da karanlık sırlar sakladığını fark ederler.

Til Death Do Us Part izle (2023)

/10

Evlenmek için acelesi davranmış ve doğru kişiyi seçememiş bir gelin, tüm masraflarını karşıladığı gösterişli düğün gecesinde korkunç bir gerçekle karşı karşıya kalmıştır. Damat ve onun yedi sağdıç arkadaşıyla başa çıkmak zorunda kalan gelin, hayatta kalmak için mücadele vermek zorundadır ve bu mücadele üzgün bir gelinin öfkesiyle acımasız bir hal alacaktır.