/10

Nobody Knows I’m Here izle

Çocukluğundan beri çok iyi sese sahip olan Memo, büyük bir süper star olabilme potansiyeline sahiptir. Çocukluğunda yaşadığı olaylardan ve karakterinden dolayı kendisini insanlardan ötekileştirerek sürekli kaçmaktadır. Şili'de şehirden uzak bir çiftlikte yaşamına devam etmektedir. Ancak eninde sonunda birileri Memo'da ki bu yeteneği öğrenecektir. İnsanlardan kaçtıkça kendisine daha çok insan çektiğini keşfettiğinde hayatının değişmeye başladığını anlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 676
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Prozac Nation izle (2001)

  /10

  Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

  Zor Saatler izle (2016)

  /10

  İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

  The Kitchen izle (2023)

  /10

  İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.