/10

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası izle

Yıllarca insan dünyasından korunan Kaplumbağa kardeşler, kahramanca işlerle New Yorkluların kalbini kazanmaya ve normal birer genç olarak kabul edilmeye karar verdiler. Yeni arkadaşları April O'Neil, gizemli bir suç örgütünü devirmelerine yardım eder, ancak çok geçmeden üzerlerine bir mutant ordusu salındığında kendilerini göreve hazır bulurlar...

Oyuncular

Toplam İzlenme: 380
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.