/10

Neşeli Dalgalar izle

Her yıl penguenler arasında düzenlenen Penguin Dünya Sörf Şampiyonası'na, yeni ve genç bir isim katılacaktır. Henüz genç bir penguen olan Cody, hırslı ve çalışkandır. Çevresindeki insanların öğütlerini dinlemeyen Cody, hayal ettiği şeyi yapmaya kararlıdır. Yarışmaya çıkmadan önce zorlu yollarda geçecek olan genç penguen Cody, kararından asla vazgeçmeden sıkı çalışacaktır. Ancak yarışma sırasında Cody, kendisini hiç beklenmedik tehlikelerle karşı karşıya bulacak ve sonuna kadar mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 886
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Arınma izle (2024)

/10

Amerikalı rahibe Cecilia, İtalya'daki büyüleyici bir manastıra davet edilir. Kendisine sıcak bir şekilde karşılanır ancak mekânın arkasındaki karanlık ve ürkütücü sırları keşfetmeye başlar. Yeni evi, korkunç ve anlatılamaz dehşetlerle dolu bir kabusa dönüşür.

Imaginary izle (2024)

/10

Jessica, yeni kocası Max ve iki kızıyla banliyödeki eski ebeveynlerinin evine taşınır. Kızlarından biri, bodrumda annesinin eski peluş oyuncak ayısı Chauncey'yi bulur. Ancak bu oyuncak ayı, aile için beklenmedik bir tehlike haline gelir. Jessica, oyuncak ayının sıradan bir oyuncağın ötesinde olduğunu anlar.

Roadkill izle (2011)

/10

Kate ve kardeşi Joel ile beş yakın arkadaşları, karavana atlar ve uzun ve eğlenceli bir yolculuğa çıkarlar. Ancak kaza geçirirler ve bu olay, macerayı kabus haline getirir. Devasa bir kuş olan Simuroc, Kate ve arkadaşlarını takip etmektedir. Ağaçlık bir alanda sıkışan gençler, bu yırtıcı hayvanın avı haline gelirler.