/10

Neşeli Dalgalar izle

Her yıl penguenler arasında düzenlenen Penguin Dünya Sörf Şampiyonası'na, yeni ve genç bir isim katılacaktır. Henüz genç bir penguen olan Cody, hırslı ve çalışkandır. Çevresindeki insanların öğütlerini dinlemeyen Cody, hayal ettiği şeyi yapmaya kararlıdır. Yarışmaya çıkmadan önce zorlu yollarda geçecek olan genç penguen Cody, kararından asla vazgeçmeden sıkı çalışacaktır. Ancak yarışma sırasında Cody, kendisini hiç beklenmedik tehlikelerle karşı karşıya bulacak ve sonuna kadar mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 653
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Altın Gol izle (2013)

/10

Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

Gecenin Sesi izle (2006)

/10

Gabriel Noone bir yazar ve radyo sunucusudur. Yakın zamanda kız arkadaşından ayrılmış ve bu ayrılığın olumsuz etkileri iş hayatını da etkilemiştir. Hem işleri hem de radyo yayınları bozulur.Bir gün editörünün kendisine verdiği bir romanın hikâyesinden çok etkilenir. Aile içi şiddete maruz kalan 13 yaşındaki bir oğlan çocuğunu konu alan bu kitabın talihsiz kahramanını bulmaya karar verir. Pete adında bir çocukla telefonla iletişime geçmeyi başarır ve onu evlat edinen Donna ile bu şekilde tanışır. Ancak bu basit gibi görünen durum, açıklanamayan gizemleri gizlemektedir. Pete ve Donna'nın aynı kişi olması mümkün mü?

Little Bone Lodge izle (2023)

/10

İskoçya Dağlık Bölgesi'nde fırtınalı bir gecede, kaçak iki suçlu kardeş terk edilmiş bir çiftlik evine sığınır. Ancak orada yaşayan aileyi rehin aldıktan sonra evin daha da karanlık sırlar sakladığını fark ederler.