/10

Mutlu Cadılar Bayramı izle

İspanyol bir aile, yaşlı ve yalnız bir kadına bakmak ve onun evinde yaşamak için Miami'ye giderler. Bölge halkı yaşlı kadının evi hakkında bir çok hayalet teorisi üretmekte ve o evde iki tane hayaletin gizlice yaşadığını öne sürmektedir. İspanyol aile bu durumdan habersiz bir şekilde yaşamlarını sürdürmek için uğraşırken, hayalet avcıları evi keşfetmeye çalışıyor. Her şeyden habersiz olan İspanyol aile, hayaletler ve hayalet avcılarının arasında kalırken mahallenin genç çocukları evde büyük bir cadılar bayramı partisi düzenliyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 497
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Şut ve Gol izle (2005)

  /10

  Phil Weston aşırı rekabetçi ve biraz da saldırgan bir babanın gölgesinde yaşamak zorunda kaldı. Bir gün aralarında futbol becerileri pek gelişmemiş 10 yaşındaki oğlunun da bulunduğu küçükler ligi kategorisinde oynayacak bir takıma liderlik etmeye karar verir. Belki de Phil artık çocukluğundan beri küçümsenmekten sorumlu olan babası Buck ile gerçek anlamda yüzleşmenin bir yolunu bulmuştur.

  Yılbaşı Yıldızına Yolculuk izle (2012)

  /10

  Uzun zaman önce kralın tek kızı Noel Yıldızını bulmaya çalışırken ortadan kaybolmuştur. Bu duruma dayanamayan kraliçe üzüntüden ölür. Kral, Noel Yıldızını lanetler ve krallık karanlığa gömülür. Efsaneye göre kral Noel Yıldızını bulursa kızı geri dönecektir. Bu Noel, kralın Noel Yıldızını bulmak için son umudu. O sırada 12 yaşındaki Sonja, kendisini kraliyet ülkesinde, onu zorla esir alan hırsızların arasında bulur. Hırsızlardan kaçan Sonja, çözümünü kraliyet sarayında saklanarak bulur.

  Sihirli Dağ izle (2009)

  /10

  Las Vegas yakınlarında beklenmedik bir dizi olay yaşanıyor. Taksi şoförü Jack Bruno, Sarah ve Seth adlı iki kardeşi taksisine bindirdiğinde inanamadığı olaylara tanık olur. Kardeşler bu dünyanın dışındadır ve paranormal güçlere sahiptirler. Kötü niyetli insanlar onları yakalamak için onları kovalarken, Jack'in onlarla birlikte hareket etmekten başka seçeneği yoktur. Aynı isimli kitaptan uyarlanan 1975 yapımı Escape to Witch Mountain filminin uyarlaması olan Magic Mountain, yapımcılığını Walt Disney'in üstlendiği bir filmdir.