/10

Mutlu Cadılar Bayramı izle

İspanyol bir aile, yaşlı ve yalnız bir kadına bakmak ve onun evinde yaşamak için Miami'ye giderler. Bölge halkı yaşlı kadının evi hakkında bir çok hayalet teorisi üretmekte ve o evde iki tane hayaletin gizlice yaşadığını öne sürmektedir. İspanyol aile bu durumdan habersiz bir şekilde yaşamlarını sürdürmek için uğraşırken, hayalet avcıları evi keşfetmeye çalışıyor. Her şeyden habersiz olan İspanyol aile, hayaletler ve hayalet avcılarının arasında kalırken mahallenin genç çocukları evde büyük bir cadılar bayramı partisi düzenliyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 543
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Spiderwick Günceleri izle (2008)

  /10

  Simon, Jared ve Mallory adlı üç kardeş, anneleriyle birlikte döküntü bir eve taşınırlar. Tesadüfen buldukları bir güncenin kapağını açtığında tüm hayatları değişir. Kardeşler, gizemli bir dünyanın girdaplarında kendilerini bulur ve tuhaf yaratıklarla dolu yeni bir dünyaya adım atarlar. Ünlü çocuk fantastik edebiyat serisi olan The Spiderwick Günceleri, maceralarını kitap sayfalarından beyaz perdeye taşıyan örneklerden birine daha sahip oluyor.

  Dashing Through the Snow izle (2023)

  /10

  Eddie Garrick, iyi yürekli bir adamdır ve Noel mucizesine olan inancını yitirir. Noel arifesinde, dokuz yaşındaki kızı Charlotte ile vakit geçirirken, kırmızı elbiseli gizemli bir adam olan Nick ile arkadaş olur.

  Dilek izle (2023)

  /10

  17 yaşındaki Asha, keskin bir zeka ve sevdiklerine olan büyük bağlılıkla, dileğin gerçekleşebileceği bir krallık olan Rosas'ta yaşamaktadır. Bir çaresizlik anında, yıldızlara dilek tutar ve kozmik bir güç olan Star adlı küçük bir top tarafından yanıt alır. Star ve Asha birlikte en büyük düşmanlarıyla yüzleşir ve kararlı bir kişinin arzusunun yıldızların büyüsüyle birleştiğinde nasıl harikalar yaratabileceğini kanıtlar.