/10

Mutlu Bir Yıl Dönümü izle

Çok garip kişiliklere ve hayat tarzına sahip olan Mollie ve Sam çifti, ilişkilerinin üçüncü yılına girerken her sene yaptıkları gibi bu senede farklı bir kutlama yapacaklardır. Geçen yıl dönümünden bu yıl dönümlerine kadar yaşanan kendilerine göre iyi veya kötü olarak tabir ettikleri olayları tartışarak, ilişkilerinin ne yönde gittiğini hesap ederler. Dışarıdan bakıldığını çok garip ve tuhaf gibi algılanan bu aktiviteleri, aslında onların ilişkileri ve hayatları için büyük bir rol oynamaktadır. Ancak bu yılki toplantı diğerlerinden biraz farklı olacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 587
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

John Malkovich Olmak izle (1999)

/10

Craig yolun sonundadır. Para kazanamadığı halde yetenekli bir sokak kuklacısıdır. Eşi Lotte, işini evcil hayvan dükkanına taşımıştır ve ilişkileri iç açıcı değildir. Acil bir ihtiyaçtan dolayı dosyalama memuru olarak bir firmada işe başlar ve burada Maxine adlı bir kadına ilgi duyar. Maxine, Craig'i ciddiye almasa da, çalışırken dolabın arkasına düşen bir dosyayı almaya çalışırken küçük bir gizli kapıyla karşılaşır. Merakla kapıdan içeri giren Craig, John Malkovich olur.