/10

Mustang: Yabani At izle

Roman Coleman, ömür boyu hapse mahkum edilmiş bir katildir. Hapishanede, Vahşi Mustang Atlarının eğitim programına katılan Roman, burada bir aktivite uğraşına girerek psikolojik olarak huzurlu hissetme arayışına girer. Onun bu vahşi ama heybetli Mustang atları ile aralarındaki bağ, dramatik bir hal almaya başlıyor. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,127
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.