/10

Mükemmel Bir Gün izle

Evli ve iki çocuklu bir çift olan Emma ve Antonio, bir yıl önce ayrılmışlardı. Antonio artık birlikte yaşadıkları evde yalnız yaşıyor. Emma çocukları aldı ve annesiyle birlikte yaşamaya gitti. Bir akşam Antonio'nun dairesinde silah sesleri duyulur. Komşuların çağırdığı polis, kapıyı kırarak apartmana girmeye hazırlandı; Mükemmel Bir Gün bize bu noktaya kadar olan son 24 saati anlatıyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 350
Dil Seçenekleri:
Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.