/10

Muhteşem Bir Gün Batımı izle

İyi bir hayat süren Jackie ve Sean çifti, Jackie'nin babası Robert ile birlikte aynı evde mutlu mesut yaşamaktadır. Yaşadıkları ekonomik sıkıntılara rağmen umutlarını hiçbir zaman kaybetmemişlerdir ve sürekli daha iyi bir hayat için çabalamaktadırlar. Ancak gün geçtikçe yaşadıkları hayal kırıklıkları yüzünden umutlarını yavaş yavaş kaybeden çift, gün geçtikçe birbirlerinden uzaklaşmaya başlıyordur. Jackie'nin işten kovulması ve Robert'in hasta olduğunun öğrenilmesi tüm umutları bitirecek ve o mutlu aile dağılmanın eşiğine gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 508
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Yönetmen:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Prozac Nation izle (2001)

  /10

  Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.

  Zor Saatler izle (2016)

  /10

  İngiltere'de şiddetli bir fırtına çıkar ve doğu sahil şeridindeki kasabaları vurarak her şeyi paramparça eder. Bu arada, 150 metrelik iki petrol tankeri, SS Pendleton ve SS Fort Mercer da dahil olmak üzere fırtınada ikiye bölünmüşlerdir ve mürettebatları denizde mahsur kalmıştır. Webber ve üç adamı, motorlu bir ahşap tekneye binerek Pendleton'ı bulurlar ve kasırganın ortasında mahsur kalan mürettebatı dalgalardan geri getirirler.

  The Kitchen izle (2023)

  /10

  İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.