/10

Muhteşem Bir Gün Batımı izle

İyi bir hayat süren Jackie ve Sean çifti, Jackie'nin babası Robert ile birlikte aynı evde mutlu mesut yaşamaktadır. Yaşadıkları ekonomik sıkıntılara rağmen umutlarını hiçbir zaman kaybetmemişlerdir ve sürekli daha iyi bir hayat için çabalamaktadırlar. Ancak gün geçtikçe yaşadıkları hayal kırıklıkları yüzünden umutlarını yavaş yavaş kaybeden çift, gün geçtikçe birbirlerinden uzaklaşmaya başlıyordur. Jackie'nin işten kovulması ve Robert'in hasta olduğunun öğrenilmesi tüm umutları bitirecek ve o mutlu aile dağılmanın eşiğine gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 567
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.