/10

Miss Americana izle

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift, henüz 14 yaşındayken kariyerine başlamıştır. Ancak Taylor, zamanla vazgeçilmez bir sanatçı haline gelecektir. Hiçbir zaman yaptıklarıyla yetinmemiş, sürekli yeni şeyler yapmaya çalışacaktır. Herkesin istediği gibi bir kadın olmak için giyinişinden konuşmasına kadar her bir ayrıntıyı dikkate alacaktır. Çalıştığı tecrübeli isimler, azmi ve müzik aşkı sayesinde Taylor Swift, dünyaca tanınan bir pop starı haline gelecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 615
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kurbağa Pepe izle (2020)

/10

Bağımsız bir çizgi roman karakteri olan Pepe the Frog, farkında olmadan nefretin sembolü haline geldiğinde, yaratıcısı sanatçı Matt Furie, Pepe'yi karanlıktan kurtarmak ve Amerika'nın kültürel ayrımını dengelemek için mücadele eder.

Sly izle (2023)

/10

Sinemaya olan tutkusu, zorlu bir çocukluktan kaçış olarak başladı. Bu belgeselde Sylvester Stallone, mazlumdan Hollywood efsanesine dönüşüm hikayesini anlatıyor.

Tek hayat izle (2011)

/10

Bitkilerden, aynı gezegeni paylaştığımız, adını bile duymadığımız hayvanlara kadar birçok canlı türünün doğal hayatta kalma çabalarını anlatan, görselleri de bir o kadar etkileyici harika bir belgesel.