/10

Mısır Tanrıları izle

Medeniyetin ve zenginliğin merkezi olan Mısır, cenneti aratmayacak bir ülkedir. Tanrılar ve krallar, ülkede barışı sağlayabilmiştir. Ancak kötülük tanrısı olan Seth, cehennemden yer yüzüne gelerek Mısır'ın yönetimini ele almıştır. Eskiden cennet gibi bir barış merkezi olan Mısır'da artık büyük bir kaos hakimdir. Büyük bir güç sahibi olan Seth'in karşısında hiçbir ölümsüz duramıyordur. Ama ölümlü bir kahraman olan Bek, Gök Tanrısı olan Horus ile güçlü bir ittifak kurarak Seth'i durdurmak için savaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 751
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Т-34 izle (2018)

/10

1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

İç Savaş izle (2024)

/10

Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

Ajan Salt izle (2010)

/10

CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.