/10

Minuscule: Kayıp Karıncalar Vadisi izle

Şelalenin sürüklediği bir kutu ormanın bir yerinde karaya oturmuştur. İçerisinde lezzetli şeker küpleri bulunan kutudan şekerleri toplamak ve kış için stoklamak isteyen karıncalar, bir uğur böceği ile güçlerini birleştirir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 885
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Once Upon a Crime izle (2023)

  /10

  Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

  Altın Gol izle (2013)

  /10

  Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

  Gold Run izle (2022)

  /10

  O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.