/10

Mine 9 izle

En yakın merkez kasabanın kilometrelerce uzağında olan bir madende çalışan 9 madenci, her zaman olduğu gibi çalışmaktadır. Ancak bu gün biraz değişiktir ve herkes bunu önceden hissetmektedir. Nitekim korkulan şey başlarına gelecektir. Yerin 3 kilometre altında çalıştıkları sırada, metan gazının patlaması sonucu maden çökecektir ve madenciler mahsur kalacaktır. Üstelik yukarıya ulaşabilecek hiçbir delik yokken oksijen tüpleriyle nefes alan madencilerin oksijenleri giderek azalmaktadır. Hayatta kalmak için zorlu bir mücadele onları bekliyordur. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 536
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Road to Istanbul izle (2016)

/10

Tek ailesi biricik kızı olan Elisabeth, kızı Elodie için elinden geldiğince çabalamaktadır. Ancak Elodie, her zaman aykırı ve agresif bir kişiliğe sahip olmuştur. En sonunda Elodie IŞİD terör örgütüne katılmak üzere evden kaçmıştır. Bunu öğrenen Elisabeth ise kızını bulmak ve evine getirmek için işe koyulacaktır.

Small Engine Repair izle (2021)

/10

Frank, Swaino ve Packie küçüklüklerinden beri arkadaştırlar ve üçü de Red Sox'a, gürültülü barlara ve Frank'in ergenlik çağındaki kızı Crystal'a bayılır. Ancak Frank bir gece arkadaşlarını viski içmeye davet edip onlardan hepsinin çok sevdiği güzel kızı için bir iyilik istediğinde işler kontrolden çıkar. Küçük Motor Tamiri, yazar, yönetmen ve oyuncu John Pollono'nun ödüllü oyunundan beyaz perdeye uyarlanmış, sonunda bir değişiklik olan bir kara komedi-dramadır.

Otomatik Portakal izle (1971)

/10

Alex, huzurlu, fütüristik evinde bütün gün uyuyan ve geceleri sokaklarda ve evlerinde arkadaşlarına ve masum insanlara saldıran acımasız bir genç hayduttur. Sonunda polis tarafından yakalandığında, Alex rehabilitasyona gönderilir. Arzuyu azaltma şeklini alan rehabilitasyonda giderek daha acımasız ve ürkütücü bir zaman geçirir.