/10

Milla izle

Genç ve tutkulu bir kadın olan Milla, eğlenmesini bilen ve etrafına sürekli pozitif neşe saçan bir geçtir. Genç yaşından dolayı daha çok masum olan ve neyin ne olduğu konusunda fazla bilgisi olmaya Milla, kendisini bu eğlenceli hayata fazla kaptırmaya başlamıştır. Ancak istemeden hamile kalan Milla'nın hayatı alt üst olacaktır. Eski aşkını tekrar yakalamayan Milla, artık bir annedir ve bunun geri dönüşü yoktur. Büyük bir yükle yapayalnız kalan Milla, her şeyin üstesinden gelmek için artık farklı birisi olacak ve mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 690
  Dil Seçenekleri:

  Tr Altyazı

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Sliver izle (1993)

  /10

  Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

  Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

  /10

  Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.

  Yerinde Olsam izle (2005)

  /10

  "Ben Olsaydım" sadece ayakkabı numaralarıyla birleşen iki kardeşin inanılmaz neşeli ve yürek burkan hikayesini anlatıyor. Maggie ve Rose Feller, siyah ve beyaz kadar farklı, kendi tarzları ve hedefleri olan iki kız kardeştir. Maggie gerçek bir parti kızıdır. Liseden mezun olduktan sonra birçok iş değiştirdi ve tek yeteneğinin karşı cins üzerinde yarattığı etki olduğuna inanıyor. Rose, Princeton'da eğitim görmüş bir avukattır. Philadelphia'nın en büyük hukuk firmalarından birinin güzelce döşenmiş bir ofisinde çalışıyor. Güzel bir evi var ama dış dünyayla arası pek iyi değil, sürekli şikayet ediyor. İki kız kardeş birlikte seyahat edecek, birbirlerine saygı duymayı öğrenecek ve yeniden kardeş olacaklar. Yolun sonunda öldüğünü zannettikleri büyükannelerine ulaşacaklar ve ondan büyük hayat dersleri alacaklar...