/10

Midasın Kutusu izle

Daha önceden abisinin bulduğu ancak gün yüzüne çıkartmadığı Midasın Hazinesinin peşine düşen acımasız haydutlar, küçük kardeşe şantaj yaparlar. Sevdiklerinin canına zarar gelmesini istemeyen korkusuz kahraman, Midasın Kutusunu bulabilmek için büyülerle ve zorluklarla dolu bir arayışa çıkacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 678
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Kitchen izle (2023)

/10

İzi, Londra'da bulunan son sosyal konutlardan biri olan Mutfak'tan kaçmak üzeredir, ancak genç Benji hayatına dahil olduğunda bir dizi zorlu kararlarla karşılaşmak zorundadır.

Starship Troopers izle (1997)

/10

Liseden diplomayı alan Johnny Rico, sevgilisi Carmen'i etkilemek amacıyla donanma akademisine kaydolarak Yıldız Gemisi pilotu olmayı hedefler. Ancak, trajik bir eğitim kazası sonrasında, Johnny piyadelere yanlış sebeplerle katıldığını fark eder. İnsanlık ile Araknoid diye bilinen Böcekler arasında yıldızlararası bir savaş başladığında, istifa etmeyi düşünür.

On the Road izle (2012)

/10

Jack Kerouac'ın önderliğindeki Beat kuşağının kurucusu olarak kabul edilen Jack'in, 1947 yılında gerçekleştirdiği ve üç yıl süren uzun yolculuğunun Yolda adıyla romanlaştırılan hali, bu filmde sinemaya uyarlanmıştır. Dean Moriarty ve Sal Paradise, Beat Kuşağı'nın portreleri gibi gözükmektedirler. Filmde, Dean ve Sal, Amerika Birleşik Devletleri'ni baştan başa dolaşarak Jack'i bulmaya çalışırken birbirleriyle de yüksekler ve düşüklere sürüklenen uzun ve heyecanlı bir yolculuğa çıkarlar.