/10

Metrodan Kaçış izle

New York'da her zaman olduğu gibi sıradan bir iş sabahıdır. Ancak sakin ve durgun gün bir anda korkunç bir duruma dönüşecektir. Elleri silahlı dört kişilik bir çete, şehir metrosunu kaçırır. Metrodaki insanların öldürmekle tehdit ederler ve fidye isterler. Ancak yetkililer için asıl söz konusu metrodaki insanların hayatıdır. Çete parayı alsa bile kaçmaya çalışırken insanlara zarar verebilir. Bu yüzden metro çalışanı Walter Garber, metro hakkındaki tüm bilgilerini kullanarak, stratejik kararlarla bu işi kendi başına durdurmaya çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 741
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sadece Tanrı Affeder izle (2013)

/10

Julian, Bangkok'a kaçtıktan sonra on yıl boyunca sürgünde yaşamıştır çünkü bir cinayet işlemiştir. Yeraltı dünyasında saygı gören bir suçlu olan Julian, kardeşiyle birlikte uyuşturucu kaçakçılığı yaptıkları bir boks kulübünü işletmekte kullanmaktadır. Bir gün Julian'ın kardeşi bir kadını öldürdükten sonra, tehlikeli kişiler tarafından acımasızca öldürülür. Bunun üzerine anneleri Jenna, sert bir mizaca sahip, yerel ve acımasız bir patron olup, Julian'dan kardeşinin katillerini bulup intikam almasını ve cehennemi başlarına yıkmak için derhal geleceğini belirtir. Ancak, karşılarında gerçek bir iblis vardır.

The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.