/10

Mermi İşlemez 2 izle

Aradan uzunca geçen yılların ardından hala paslanmamış Jack, yeni bir görev için işe koyulacaktır. Acımasız bir aile mafyası, ülkede çok büyük yasadışı işlere imza atarak büyük sorunlar çıkartmaktadır. Bu görevi şanslı bir avanak olan Jack'den başka kimse yapamaz. Jack ve gönülsüz ortağı, birlikte suçluları çökertmek için atıldıkları bu macerada bir çok engelin üstesinde gelmeyi başaracaklardır. mermi işlemez 2 izle, bulletproof 2 izle. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 482
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

Dogman izle (2023)

/10

Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.