/10

Memories izle

2092 yılında uzayda yolculuk yaparak çöp toplayan bir grup gezgin, gül şeklindeki bir yapıya giriyor ve bir kadının son derece kırılgan rüyalarında kayboluyor. İkinci hikayede, genç, içe dönük bir araştırma görevlisi, yanlışlıkla canlı bir "koku bombasına" dönüşerek Tokyo'da ortalığı kasıp kavuruyor. Bu hikayenin başlığı Koku Bombası. Üçüncü ve son bölüm Cannon Fodder adını taşıyor. Savaşın ve Birinci Dünya Savaşı estetiğinin hakim olduğu anonim bir gelecekte, büyük bir şehrin tüm sakinleri devasa bir mekanizmanın işleyişi için gerekli parçaların rolünü üstlendi. Şehir dev bir topun ateşlenmesinden sorumludur ve bu onların tüm hayatlarıdır.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 37
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Keeping Hours izle (2017)

/10

Bir aile, oğullarını trafik kazasında kaybettikten sonra paramparça olur. Şu anda adam başarılı bir avukat, kadın ise tekrar evlenmiş ve ünlü bir yazar olmuştur. Ancak 10 yıl sonra, ikilinin ilişkisi düzelmesi için bir fırsat ortaya çıkar. Bu film bir dram filmidir ve kesinlikle korku veya gerilim filmi değildir. Filmde bazı eksiklikler olsa da, duygusal bir hikâye ile başlar ve ilerledikçe izleyicilerin gözlerini yaşartır. Oyuncuların performansları da harikuladedir, özellikle küçük çocuğa hayran kaldım. Sonuç olarak, eğer dram filmlerini seviyorsanız bunu kaçırmayın.

Haunted Mansion izle (2023)

/10

Bir kadın ve oğlu, evlerini doğaüstü işgalcilerden korumak için sözde ruhani uzmanlardan oluşan renkli bir takımın yardımını isterler.

The Midnight Meat Train izle (2008)

/10

Metro Kasabı olarak bilinen seri katilin peşine düşen fotoğrafçı Leon, tüm tehlikelere rağmen bu maceraya atılır. Çektiği fotoğraflardan ipuçları çıkarmaya çalışarak yıllardır metrodan kaybolan insanların sırrını çözmeye çalışır. Yaptığı araştırmalar sonucunda seri katilin kim olduğuna hızla ulaşır. Film, ünlü korku hikayesi yazarı Clive Barker'ın aynı isimli kısa hikayesinden ilham almıştır.