/10

Marslı izle

Mars araştıran bir ekip, yüzeye kurdukları bir üsle görevlerini yerine getirmektedir. Ama yaklaşan büyük bir fırtına nedeniyle marstan ayrılmak zorunda kalmışlardır. Ancak fırtınanın şiddetiyle astronot Mark, kaza geçirirken, ekibin geri kalanı onu geride bırakarak marstan ayrılacaktır. Herkes onun öldüğünü düşünmektedir. Ama o bir şekilde hayatta kalmıştır ve zarar gören üssü tamir ederek dünyaya mesaj göndermenin yolunu arıyordur. Ancak yiyeceği ve içeceği kısıtlı durumdadır ve dünyadan yardım gelse bile bu aylar sürecektir. Hayatta kalmanın bir yolunu bulması gerekmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 537
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bir Zamanlar Deadpool izle (2018)

/10

Kaçırılan Fred Savage, Deadpool 2'nin Deadpool 2 versiyonuna, sihir, mucizeler ve sıfır F'lerle dolu Prenses Gelin tarzı bir hikayeye katlanmak zorunda kalır.

Breach izle (2007)

/10

Soğuk Savaş'ın tüm gerilimiyle devam ettiği yıllarda bu gerilimden en çok zarar görenler her iki ülkenin istihbarat teşkilatları oldu. Bu yıllarda sadakati sınanan ajanlardan biri de, yirmi yıldır ülkesinin istihbarat bilgilerini Sovyetler Birliği'ne satan ve sadakatsizliği ortaya çıktığında yakından izlenen Robert Hanssen'di. Genç ajan Eric O'Neill, Hanssen'in gerçek yüzünü keşfetmekle görevlendirilir. Biri genç ve hırslı, diğeri tecrübeli ve kurnaz iki ajan arasında gergin bir ölüm kalım oyunu yaşanacak.Yönetmen koltuğunda Suspect Zero ve Flight Plan gibi filmlerden senarist olarak tanıdığımız Billy Ray de oturuyor. sandalye. bu sefer senaryo yazarlığı olarak. Oscar ödüllü aktör Chris Cooper'a Ryan Phillippe eşlik ediyor.

Rabbit Proof Fence izle (2002)

/10

1930'larda fakir Avustralyalıların çocukları gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Kaçırılan bu masum çocuklar, memleketlerinden uzakta bir köle kampına gönderiliyor ve oradan da varlıklı ailelerin hizmetine satılıyor. Hiç şüphesiz kaderlerine boyun eğmek zorunda olan üç savunmasız çocuk, bu zulme boyun eğmemeye kararlıdır. El ele tutuşan üç küçük kız, beklenmedik bir cesaret göstererek bu izole kamptan kaçmaya çalışacak. Üç kız, tavşanların geçemeyeceği bir çiti takip ederek özgürlüğe giden yolun zorluklarını yaşarlar. Phillip Noyce'un yönettiği bu dokunaklı çalışma, temasını gerçek bir hikayeden alıyor.