/10

Marslı izle

Mars araştıran bir ekip, yüzeye kurdukları bir üsle görevlerini yerine getirmektedir. Ama yaklaşan büyük bir fırtına nedeniyle marstan ayrılmak zorunda kalmışlardır. Ancak fırtınanın şiddetiyle astronot Mark, kaza geçirirken, ekibin geri kalanı onu geride bırakarak marstan ayrılacaktır. Herkes onun öldüğünü düşünmektedir. Ama o bir şekilde hayatta kalmıştır ve zarar gören üssü tamir ederek dünyaya mesaj göndermenin yolunu arıyordur. Ancak yiyeceği ve içeceği kısıtlı durumdadır ve dünyadan yardım gelse bile bu aylar sürecektir. Hayatta kalmanın bir yolunu bulması gerekmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 649
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.