/10

Marslı izle

Mars araştıran bir ekip, yüzeye kurdukları bir üsle görevlerini yerine getirmektedir. Ama yaklaşan büyük bir fırtına nedeniyle marstan ayrılmak zorunda kalmışlardır. Ancak fırtınanın şiddetiyle astronot Mark, kaza geçirirken, ekibin geri kalanı onu geride bırakarak marstan ayrılacaktır. Herkes onun öldüğünü düşünmektedir. Ama o bir şekilde hayatta kalmıştır ve zarar gören üssü tamir ederek dünyaya mesaj göndermenin yolunu arıyordur. Ancak yiyeceği ve içeceği kısıtlı durumdadır ve dünyadan yardım gelse bile bu aylar sürecektir. Hayatta kalmanın bir yolunu bulması gerekmektedir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 613
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life izle (2003)

/10

Kahramanımız, değerli bir hazineyi ararken dünyanın en uzak köşelerine yolculuk ediyor; Yunanistan ve Çin gibi büyük şehirlerden, Kenya ve Tanzanya gibi egzotik yerlere gidiyor. Devam filminde, öncekinden daha karanlık ve çekici bir hava var; motosiklet ve atın yanı sıra jet ski gibi farklı aksiyon araçları da kullanılıyor. Karşısındaki kötü adam ise Çin'in suç örgütlerinden birini yöneten Chen Lo. İzleyicilere heyecan dolu bir Tomb Raider macerası sunarken Croft'a da zorlu bir yolculuk yaşatılıyor.

Lara Croft: Tomb Raider izle (2001)

/10

Lara Croft, asil bir İngiliz ailesinin kızı olarak yetişmiş, ancak sıradan bir hayat yerine macerayı seçmiştir. Dünyanın en tehlikeli ve gizemli yerlerini ziyaret ederek kayıp hazineleri ve eski uygarlıkları keşfetmektedir. Birden fazla dil bilen bu genç ve güzel kadın, dövüş sanatlarında ustadır ve maceraya tutkulu bir şekilde bağlıdır. Şimdiyse hayatının en büyük mücadelesini vermek üzeredir: Uzay ve zamanda kaybolmuş antik bir kalıntının iki parçasını da bulmak zorundadır. Dünyadaki en büyük güce sahip olmayı vaat eden bu ödül için Lara, son derece güçlü ve tehlikeli bir tarikatla mücadele etmek zorundadır.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?