/10

Manolya izle

Farklı hayatlara ve öykülere sahip insanlar, San Fernando Vadisi'nde bir arada yaşamaktadır. Birbirlerinden her ne kadar farklı olsalar bile bir arada iç içe geçmiş bir biçimde hayatlarını devam ettirmektedirler. Kimisinin aşkının peşinde koşar, kimisinin kırgınlığını dindirmeye çalışır, kimisi ise bu hayatta bir amaç arar. İnsani ve sıradan bir arayış içerisinde olsalar bile her birinin anlatacak destansı bir öyküsü ve hayatı vardır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 641
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.