/10

Mad Max: Fury Road izle

Kıyamet sonrası kurak bir arazide yaşayamaya çalışan bir grup kadın mahkum Max adında bir serserinin yardımıyla, özgürlüğe kavuşmak için acımasız bir hükümdar ve psikoz adamlarına isyan eder. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 707
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Believer 2 izle (2023)

/10

Kararlı bir dedektif, Asya'nın en büyük uyuşturucu örgütünün ve yarım kalan işinin tamamlanması zor olan patronunun ardındaki gerçeği bulmak için arayışına devam ediyor.

The Swordsman izle (2020)

/10

Joseon Hanedanlığı'nın en yetenekli kılıç ustalarından ve kraliyet muhafızlarından biri olan Tae-yul, krala karşı yapılan bir darbede bir gözünü kaybettikten sonra geri çekilir. Şehirden uzakta sakin bir yaşam süren Tae-yul, kızının kaçırılması sonrası onu kurtarmak için tekrar kılıcını çıkarmak zorunda kalır.

Unearthed izle (2007)

/10

Hat Creek adlı bir küçük ve sessiz kasaba vardır. Bu kasabada genellikle birçok olay olmaz. Ancak bir gün tarlalardaki inekler ve diğer hayvanlar parçalanmış bir şekilde bulunur ve bu durum basit bir kurt saldırısından ibaret olduğu düşünülür. Bunun üzerine alkolik şerif Annie Flynn olayı çözmek için çağrılır. Fakat Şerif Flynn araştırmalarına başladığında, bu küçük kasabanın çok ama çok eski bir sırrının ortaya çıktığını keşfeder... Yaklaşık 900 yıl önce dünyaya inmiş bir canavar, bir arkeolojik kazı sırasında uyanmıştır... Ve şerifin bu korkunç yaratığı durdurmak için çok ama çok az zamanı vardır...