/10

Macellan: Büyük Kaşif izle

Günümüz İspanya'sında 16. yüz yılda Kastilya Krallığı hüküm sürmektedir. Denizciliğe ve keşiflere çok önem veren bu krallık, 5 gemi ve 240 kişiden oluşan bir deniz donanmasıyla 1519 yılında Sevilla limanından açılır. Dünyadaki ilk deniz keşfi olarak tarihe geçen bu olayda, denizciler yolculuk sırasında çok zorlu ve farklı bir macera yaşarlar. Denizciler, üç yılın ardından ayrıldıkları yer olan Sevilla limanına geri dönmüşlerdir. Ancak ne yazık ki yaşanan olaylar yüzünden sadece bir gemi ve içerisinde 18 kişilik bir mürettebat geri dönebilecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 762
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Ülke:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Anyone But You izle (2023)

  /10

  Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

  Prozac Nation izle (2001)

  /10

  Yetenekli genç yazar Elizabeth Wurtzel (Christina Ricci), Harvard'da gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın bir yolu olarak görür. Sonunda gerçek yeteneği ortaya çıkacaktır, ancak gelecek vaat eden genç yazarın rüyalarının peşinden çıktığı bu yolculuk, onu sorunlu aile ilişkileri, yalnızlık, uyuşturucu, seks ve umutsuz beklentilerle örülü bir bunalıma sürükleyecektir.