/10

Macellan: Büyük Kaşif izle

Günümüz İspanya'sında 16. yüz yılda Kastilya Krallığı hüküm sürmektedir. Denizciliğe ve keşiflere çok önem veren bu krallık, 5 gemi ve 240 kişiden oluşan bir deniz donanmasıyla 1519 yılında Sevilla limanından açılır. Dünyadaki ilk deniz keşfi olarak tarihe geçen bu olayda, denizciler yolculuk sırasında çok zorlu ve farklı bir macera yaşarlar. Denizciler, üç yılın ardından ayrıldıkları yer olan Sevilla limanına geri dönmüşlerdir. Ancak ne yazık ki yaşanan olaylar yüzünden sadece bir gemi ve içerisinde 18 kişilik bir mürettebat geri dönebilecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 652
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Ülke:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Once Upon a Crime izle (2023)

  /10

  Sindirella ile kraliyet balosunda olan Kırmızı Başlıklı Kız kendini bir gizemin içinde bulur. Bu davayı gece yarısından önce çözebilecek mi?

  Altın Gol izle (2013)

  /10

  Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda oldukça başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace bir maçı kaybettiğinde bunu hırsa dönüştürür. Yıllar geçer ve Ace ünlü bir futbolcu olarak şehrine döner. Yaptığı maçın intikamını almak için tüm şehri stadyuma çevirecektir. Amadeo'nun langırt oynadığı bir barda başlıyor. O anda küçük tilt oyuncuları sihirli bir şekilde canlanır ve Ace ile birlikte şehri kurtarmak için Amadeo'ya hayatının oyununda yardım etmeye çalışırlar...

  Gold Run izle (2022)

  /10

  O, insanların en cesuru değildir, ama ona büyük bir sorumluluk ve çok büyük bir görev verilmiştir; İkinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesi ve Norveç'in işgali üzerine Norveç'in tüm altın rezervlerini Almanlardan almak.