/10

Macbeth izle

Cadılar tarafından geleceği kralı olarak görülen Macbeth, kendisini büyük bir hırsa kaptırarak kral olmanın hayalini kurmaya başlar. Daha sonra acımasızca kralı öldürür ve tahtın sahibi olur. Ancak Macbeth, kendisini bu olaya iyice kaptırmıştır ve bencilliğe bürünmeye başlamıştır. Herkesi düşman olarak görerek şüphe duymaya başlar. İyice paranoyak bir hal gelerek kendini kaybetmeye başlayan İskoçya Kralı Macbeth, acıma duygusunu kaybederek kral olmayı farklı yorumlamaya başlayarak daha önce görülmemiş kararlar verir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 681
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Land of Bad izle (2024)

/10

Acemi hava trafik kontrolörü Kinney, Filipinler'de bir göreve katılmış bir Delta Force ekibine dahil edilir. Ekip silahsız tuzağa düştüğünde, hayatta kalmak için tek şansları olan Hava Kuvvetleri insansız hava aracı pilotu Reaper'ın becerilerini kullanmak zorunda kalırlar.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?

Sleeping Dogs izle (2024)

/10

Alzheimer tedavisi için son teknoloji kullanılarak çalışmalar yapan Roy Freeman, hafıza kaybı yaşayan bir profesörün esrarengiz cinayetini çözmek üzere eski bir dava dosyasını açar. Hafızasını geri kazanmaya çalışan Freeman, eski ortağını da yanına alarak gerçeği aydınlatmaya çalışır. İkili, sır dolu bir öyküyü çözmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkar ve Freeman korkutucu gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.