/10

Loro izle

Eski İtalya başkanı olan Silvio Berlusconi, ilk dönemlerinde uyguladığı politikalarla birçok başarı elde ederek halkın takdirini kazanmıştır. Ancak Silvio, ilerleyen dönemlerde çok çalkantılı bir duruma girecektir. İkinci karısıyla, flört ettiği kadınlarla ve özel yaşamıyla çok fazla sorun yaşamaya başlayacaktır. Tüm bu sorunların üstesinden gelmeye çalışırken epeyce yıpranacaktır. Aynı zamanda bu durumdan yararlanmak isteyen muhalefetler tarafından saldırıya maruz kalacak. Çok zorlu bir durumun ortasında olan Başkan Silvio, elinden geleni yaparak mücadele etmeye çalışacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 682
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.