/10

Life Like izle

Mutlu ve özenilen bir hayatları olan Julian ve Sophie çifti, teknolojiye ve geleceğe ayak uydurmak için iyi olabileceğini düşündükleri insansı bir robot alırlar. İnsanlar gibi duyguları ve düşünceleri olan robot Henry'nin elinden her iş gelmekte ve genç çifte her konuda yardım etmektedir. Ancak zaman geçtikçe Henry değişmeye başlayacaktır. Bir arayışa giren ve insan olmak istemektedir. Robotun tuhaf davranışları ev içerisinde büyük bir olumsuzluğu da beraberinde getirecek ama işer bunula da sınırlı kalmayacak ve çirkin bir hal almaya başlayacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,129
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
X: İntikam Gecesi izle (2011)

/10

Holly Rowe artık emekli olmak isteyen bir fahişedir. Yakın zamanda aldığı bir iş teklifiyle karşı karşıya kalan Rowe, tesadüfen kaçak genç Shay Ryan'la tanışır. Buluşma yerine birlikte giden iki kadın, hayatlarını sonsuza dek değiştirecek tuzaklarla dolu bir geceyle karşı karşıya kalır. Dünyanın en eski mesleği olan fuhşa farklı, dramatik ve gerilimli bir bakış açısı getiren bir gösteri.

Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.