/10

Legacy of Lies izle

Eski bir ajan olan Martin, artık geçmişte yaptığı şeyleri bırakarak emekliliğe ayrılmıştır. Martin, artık her şeyi bırakmıştır ancak düşmanları peşine binecektir. Gizli birileri sürekli tuhaf işler yapıyor ve Martin'in öldürmeye çalışıyordur. Sevdiklerini canını riske atmak istemeyen Martin, bu durumu düzeltmeye çalışacaktır. Araştırmalarına başlayan eski ajan, kısa süre içerisinde gizli servislerin gizli bir planını öğrenecektir. Kendisinin bir komploya kurban gittiğinin farkına varan Martin, işler daha fazla çirkinleşmeden gerçeklerin ortaya çıkması için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 699
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Trust izle (2016)

/10

Nicolas Cage ve Elijah Wood tarafından canlandırılan iki polis memurunun rol aldığı film, Alex Brewer ve Benjamin Brewer tarafından yönetilmektedir. Las Vegas Polis Departmanı'nda, sıkıcı idari görevlerde çalışan Waters ve Stone isimli iki polis memuru, fazladan para kazanmak için diğer memurlara sattıkları Sivil Servis Sınav sorularını çalmaktadır. Bir uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlayan bu iki arkadaş, paranın kaynağını bulmak için harekete geçer. Ancak, yapılan titiz bir araştırmanın sonucunda, beklediklerinden çok daha tehlikeli bir durumun ortasında kaldıklarını keşfederler.

Fair Game izle (1995)

/10

Max Kirkpatrick, KGB tarafından gönderilen bir hain ekipten koruduğu Kate McQuean'ı avukatıdır.

Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.