/10

Legacy of Lies izle

Eski bir ajan olan Martin, artık geçmişte yaptığı şeyleri bırakarak emekliliğe ayrılmıştır. Martin, artık her şeyi bırakmıştır ancak düşmanları peşine binecektir. Gizli birileri sürekli tuhaf işler yapıyor ve Martin'in öldürmeye çalışıyordur. Sevdiklerini canını riske atmak istemeyen Martin, bu durumu düzeltmeye çalışacaktır. Araştırmalarına başlayan eski ajan, kısa süre içerisinde gizli servislerin gizli bir planını öğrenecektir. Kendisinin bir komploya kurban gittiğinin farkına varan Martin, işler daha fazla çirkinleşmeden gerçeklerin ortaya çıkması için mücadele edecektir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 598
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sliver izle (1993)

/10

Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

Emeklilik Planı izle (2023)

/10

Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.

Taciz izle (1994)

/10

Michael Crichton'un romanından uyarlanan film, seksi patronu tarafından "taciz edilen" ve ardından şantaja uğrayan bir adamın bu durumdan kurtulmak için gösterdiği "umutsuz" çabanın öyküsünü anlatıyor.