/10

Lara izle

Gençliğinde müzik sevgisini ve yeteneğini çok iyi kullanan Lara, piyano çalma konusunda çok başarılıdır. Ancak sergilediği ilk ve tek sahne performansında kötü bir şanssızlık yaşamasının ardından piyanoyu tamamen bırakmıştır. Hayattaki tek varlığı olan oğlu Victor'da kendisi gibi çok iyi piyano çalmaktadır. Ancak Lara'nın hayatı sürekli kötüye gitmektedir, eşinden ayrılmıştır ve oğlu ile yaşadığı sorunlar yüzünden araları epey açılmıtır. 60. yaşına basan Lara, oğlunun ilk sahne performansına davet edilmemiştir ve ardından yaşanacak olaylar yürek burkacak cinstendir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,134
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Iron Claw izle (2023)

/10

Baba Fritz Von Erich, başarılı bir güreşçi olmasının yanı sıra, oğullarını da zirveye taşımak için despot ve zalim yöntemler kullanarak, ailenin çalkantılı zamanlarda büyük güçlüklerle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur. Şampiyon kardeşler sporda başarıya doğru ilerlerken aileleri de büyük sınavlardan geçer.

Girl, Interrupted izle (1999)

/10

"Ailesinden ayrılarak Borderline kişilik bozukluğu teşhisi konulan genç yazar adayı Susanna Kaysen, "Claymoore" psikiyatri kliniğine yerleştirilir ve buradaki personel ile hastalar arasındaki duygusal ve etkileyici ilişkinin hikayesini anlatan film, yazar Susanna Kaysen'in aynı adlı romanından uyarlanmıştır."

War Dogs izle (2016)

/10

Miami'de yaşayan iki yakın arkadaş Efraim Diveroli ve David Packouz, genç yaşlarına rağmen küçük işletmelerin Amerikan Ordu ihalelerine katılmalarını sağlayan bir fırsatı değerlendirir ve önemli miktarda para kazanırlar. Ancak Afganistan Ordusu'nu silahlandırmak için aldıkları 300 milyon dolarlık ihale, dikkatleri üzerlerine çeker ve karanlık işlerle yüzleşmelerine ve tehlikeli maceralara atılmalarına yol açar.