/10

Lara izle

Gençliğinde müzik sevgisini ve yeteneğini çok iyi kullanan Lara, piyano çalma konusunda çok başarılıdır. Ancak sergilediği ilk ve tek sahne performansında kötü bir şanssızlık yaşamasının ardından piyanoyu tamamen bırakmıştır. Hayattaki tek varlığı olan oğlu Victor'da kendisi gibi çok iyi piyano çalmaktadır. Ancak Lara'nın hayatı sürekli kötüye gitmektedir, eşinden ayrılmıştır ve oğlu ile yaşadığı sorunlar yüzünden araları epey açılmıtır. 60. yaşına basan Lara, oğlunun ilk sahne performansına davet edilmemiştir ve ardından yaşanacak olaylar yürek burkacak cinstendir. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 928
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Balina izle (2022)

/10

İngilizce öğretmeni olan Charlie, obezite sorunuyla baş etmeye çalışan bir adamdır. Yalnız yaşayan Charlie'nin tek dileği, görüşmediği kızıyla yeniden bir araya gelmektir. Charlie, kızıyla yeniden bağ kurmak için elinden gelen her şeyi yapar.

İhtiyarlara Yer Yok izle (2007)

/10

Başarısız bir uyuşturucu ticareti ve bir çanta dolusu paranın yolları, ıssız Batı Teksas çölünde masum bir avcı, kıdemli şerif ve acımasız tetikçi arasında kesişir.

Women Talking izle (2022)

/10

Women Talking, kadınların köle olarak yaşadığı dini bir koloniye odaklanıyor. Kadınların dinlerine olan inançları ve umutları, kolonilerinde erkeklerin maruz kaldığı cinsel saldırılar nedeniyle parçalanmaya başlayacaktır.