/10

Kuyu izle

Kocasından ayrılmış hayatta sadece küçük çocuğu olan bekar bir anne, çocuğu ile İrlanda'da ormanın içerisinde küçük bir kasabaya taşınır. Yeni taşınmasından dolayı kendisini yabancı hisseden küçük çocuk sürekli soğuk davranmaktadır. Ama asıl olay annesiyle oyun oynadığı sırada ormanda ortadan kaybolup tekrar ortaya çıkmasıyla başlamıştır. O olaydan sonra küçük çocuk, çok tuhaf hareket sergilemeye başlamıştır. Bunun üzerine gelişen olaylardan sonra anne çok zor bir durumla karşılaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 560
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

  Dogman izle (2023)

  /10

  Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.