/10

Kuyu izle

Kocasından ayrılmış hayatta sadece küçük çocuğu olan bekar bir anne, çocuğu ile İrlanda'da ormanın içerisinde küçük bir kasabaya taşınır. Yeni taşınmasından dolayı kendisini yabancı hisseden küçük çocuk sürekli soğuk davranmaktadır. Ama asıl olay annesiyle oyun oynadığı sırada ormanda ortadan kaybolup tekrar ortaya çıkmasıyla başlamıştır. O olaydan sonra küçük çocuk, çok tuhaf hareket sergilemeye başlamıştır. Bunun üzerine gelişen olaylardan sonra anne çok zor bir durumla karşılaşacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 611
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Huzur İçinde Yat izle (2024)

/10

Sergio, maddi zorluklarla ve sağlık sorunlarıyla mücadele ederken, ailesinin geleceğini kurtarma fırsatı bulur ama bedeli olarak sonsuza kadar kaybolması gerekecektir.

Trunk: Locked In izle (2023)

/10

28 yaşındaki tıp öğrencisi Malina, kafası karışmış bir hâlde kilitli bir araba bagajında gözlerini açar ve yaşadıklarını hatırlamadığını fark eder. Tek bağlantısı telefonu olan zeki genç kadın, dış dünyayla iletişim kurmaya çalışırken hayatta kalmak için mücadele ederken, araç korkunç bir sırra doğru ilerler.

Paskal izle (2018)

/10

2011 yılında gerçekleşen olaylardan esinlenen bu film, Paskal ekibinin, Malezya kraliyet donanması tarafından Somalili deniz korsanları tarafından kaçırılan bir gemiyi kurtarmak için gerçekleştirdiği operasyonu anlatıyor.