/10

Kutup Ekspresi izle

Film, masumiyet ile olgunluk arasındaki o kritik noktayı, bir çocuğun kalbini tamamen kapatmakla inancın yaş, kural veya sınır tanımadığını öğrenmek arasında seçim yaptığı anları ele alıyor. Şüpheci bir çocuk, Noel Baba'nın var olup olmadığını merak eder ve o ve arkadaşları, Kuzey Kutbu'na doğru heyecan verici bir tren yolculuğuna çıkar. Çocuklar harika bir macera yaşıyor.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 403
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

  1. Nargiz dedi ki:

    Bu film bir sehrdir..

Suncoast izle (2024)

/10

Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

Anyone But You izle (2023)

/10

Bea ve Ben, harika bir ilk randevudan sonra karşılaşmalarına şaşırtıcı bir şekilde devam ederler. Avustralya'daki bir düğünde tekrar bir araya gelirler ve artık bir çift gibi davranmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hiç hoşlanmıyor olmalarına rağmen bu oyunu ne kadar sürdürebileceklerdir?

All of Us Strangers izle (2023)

/10

Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.