/10

Kutsal Savaşçılar izle

Li, eski bir Tang hanedanı savaşçısı ve kılıç ustasıdır. Devrimcilere karşı daha fazla zulüm yapmayı reddeden Li, ölüm cezasına çarptırılır. Hapishaneden kaçar ve sürekli bir kaçak hayatı yaşamaya başlar. Çin'in batısındaki Tang Hanedanlığı döneminde geçen bir eskrim aksiyon filmi, kutsal bir Buda kemiği taşıyan bir karavanın etrafında dönüyor.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 348
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  Yönetmen:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Т-34 izle (2018)

  /10

  1944 yılında, II. Dünya Savaşı sırasında, esir bir grup Rus askeri, hasarlı bir T-34 tankıyla Almanların elinden kaçmaya çalışır.

  İç Savaş izle (2024)

  /10

  Amerika Birleşik Devletleri'nin çöküşünün eşiğinde geçen ve yerleşik gazetecilerin büyük bir hikaye anlatmak için yarıştığı bir yakın gelecekte geçen bir film olan "İç Savaş".

  Ajan Salt izle (2010)

  /10

  CIA ajanı Evelyn Salt ülkesine ve mesleğine bağlı bir idealisttir. Ancak bir itirafçı onu Rus ajanı olmakla suçlar ve kendini temize çıkarmak için kaçmaya başlar. Salt'ın kimliği ve sadakati sorgulanırken gerçekler yavaş yavaş açığa çıkar. Salt, tüm gizli yeteneklerini kullanarak masum olduğunu kanıtlamak için mücadele eder. Salt'ı tanıdıkça ortaya çıkan detaylar, herkes için şaşırtıcı olabilir.