/10

Kusursuz Soygun izle

Türkçe Dublaj izle

Kevin, Rob ve Sam, sıra dışı bir hobiyi paylaşırlar: gerçekleştirmeye niyetlenmedikleri, mükemmel soygunlar planlamak. Leo da bu nedenle onlara ihtiyaç duyar. 20 milyon dolar değerindeki tahvilleri hedef almıştır ve bu üç "uzman" hırsızın bu işi onun için yapmasını ister. Bu tehlikeli soygun, onları ürperten bir görevdir. Üç arkadaş, birbirlerine güvenebilecekler mi?

Oyuncular

Toplam İzlenme: 29
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Swordsman izle (2020)

/10

Joseon Hanedanlığı'nın en yetenekli kılıç ustalarından ve kraliyet muhafızlarından biri olan Tae-yul, krala karşı yapılan bir darbede bir gözünü kaybettikten sonra geri çekilir. Şehirden uzakta sakin bir yaşam süren Tae-yul, kızının kaçırılması sonrası onu kurtarmak için tekrar kılıcını çıkarmak zorunda kalır.

Unearthed izle (2007)

/10

Hat Creek adlı bir küçük ve sessiz kasaba vardır. Bu kasabada genellikle birçok olay olmaz. Ancak bir gün tarlalardaki inekler ve diğer hayvanlar parçalanmış bir şekilde bulunur ve bu durum basit bir kurt saldırısından ibaret olduğu düşünülür. Bunun üzerine alkolik şerif Annie Flynn olayı çözmek için çağrılır. Fakat Şerif Flynn araştırmalarına başladığında, bu küçük kasabanın çok ama çok eski bir sırrının ortaya çıktığını keşfeder... Yaklaşık 900 yıl önce dünyaya inmiş bir canavar, bir arkeolojik kazı sırasında uyanmıştır... Ve şerifin bu korkunç yaratığı durdurmak için çok ama çok az zamanı vardır...

Ölmemi İsteyenler izle (2021)

/10

Hannah, Montana'nın vahşi doğasındaki yangın gözetleme kulesinde çalışan bir itfaiyecidir. İlk iş gününde ormanda yaralanmış, travma geçirmiş bir çocuk olan Connor ile karşılaşır. Hannah, onu güvenli bir yere götürmeye çalışırken, Connor'ı takip eden iki acımasız katil ve büyük bir orman yangınıyla başa çıkmak zorunda kalır.