/10

Kurmanjan Datka: Dağların Kraliçesi izle

Bozkırlar, Ruslar tarafından ağır işgal altına alınmıştır. Ülke içerisinde büyük bir karışıklık ve kaos hakimken insanların hala içlerinde bir kurtuluş umudu vardır. Rus işgalini durdurmanın tek yolu stratejik bir savunma ve diplomasidir. Tüm bunlara zemin hazırlayacak, ülkesini düşmanlara karşı savunurken diplomatik adımlar atacak olan dağların kraliçesi Kurmanjan, attığı mantıklı adımlarla herkesin saygınlığı kazanacak ve ülkesini ve ulusunu kurtaracaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 1,146
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  1. Eric dedi ki:

   Kurmanjan Datka: Dağların Kraliçesi, Kırgızistan yapımı bir belgesel filmdir. Bu film, Kırgızistan tarihinde önemli bir rol oynayan Kurmanjan Datka’nın hayatını anlatıyor. Kurmanjan Datka, Kırgızistan’da kadınların siyasi ve toplumsal haklarını savunan önemli bir liderdir. Film, Kurmanjan Datka’nın zorlu yaşamını ve mücadelesini anlatırken, Kırgızistan tarihine de ışık tutuyor. Bu filmi izlemek, Kırgızistan tarihine ve Kurmanjan Datka’nın önemli rolüne daha iyi hakim olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

  2. Eric dedi ki:

   beklediğimden daha güzel bi filmmiş

  Suncoast izle (2024)

  /10

  Genç, cesur annesiyle birlikte erkek kardeşine bakan ve yaşanmış önemli bir tıbbi vakayı protesto eden tuhaf bir aktivistle sıra dışı bir dostluk kuran hikaye yarı otobiyografiktir.

  All of Us Strangers izle (2023)

  /10

  Film, gizemli komşusu Harry ile tesadüfen tanışan bir adamın hayatının değişimini konu alıyor. Adam'ın, senarist olduğu hayatı Harry ile karşılaşınca bambaşka bir hal alır. İki adam arasındaki ilişki derinleştikçe, Adam çocukluk evine geri döner ve burada ebeveynlerinin, yıllar önce öldüklerine inanmışken, hayatta olduklarını ve ölümlerinden otuz yıl önceki halde olduklarını fark eder.

  Dogman izle (2023)

  /10

  Babasından şiddet gören Douglas, evden kovularak köpeklere yem olarak atılır. Ancak köpekler, ona saldırmak yerine korurlar ve en yakın dostu haline gelirler. Yıllar geçtikçe köpeklerle olan bağını güçlendiren Douglas, onları adeta kendi ordusu haline getirir. Bu özel yeteneğini kullanarak hayatta kalmaktan öteye geçer, sisteme başkaldırır ve oyunun kurallarını yeniden şekillendirir.