/10

Kurmanjan Datka: Dağların Kraliçesi izle

Bozkırlar, Ruslar tarafından ağır işgal altına alınmıştır. Ülke içerisinde büyük bir karışıklık ve kaos hakimken insanların hala içlerinde bir kurtuluş umudu vardır. Rus işgalini durdurmanın tek yolu stratejik bir savunma ve diplomasidir. Tüm bunlara zemin hazırlayacak, ülkesini düşmanlara karşı savunurken diplomatik adımlar atacak olan dağların kraliçesi Kurmanjan, attığı mantıklı adımlarla herkesin saygınlığı kazanacak ve ülkesini ve ulusunu kurtaracaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 1,071
  Dil Seçenekleri:

  Tr Dublaj

  1. Eric dedi ki:

   Kurmanjan Datka: Dağların Kraliçesi, Kırgızistan yapımı bir belgesel filmdir. Bu film, Kırgızistan tarihinde önemli bir rol oynayan Kurmanjan Datka’nın hayatını anlatıyor. Kurmanjan Datka, Kırgızistan’da kadınların siyasi ve toplumsal haklarını savunan önemli bir liderdir. Film, Kurmanjan Datka’nın zorlu yaşamını ve mücadelesini anlatırken, Kırgızistan tarihine de ışık tutuyor. Bu filmi izlemek, Kırgızistan tarihine ve Kurmanjan Datka’nın önemli rolüne daha iyi hakim olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

  2. Eric dedi ki:

   beklediğimden daha güzel bi filmmiş

  Sliver izle (1993)

  /10

  Carly Norris, New York'ta yaşayan ve Sliver Apartments'taki dairesine taşınan bir kitap editörüdür. Burada iki yeni komşusuyla tanışır; Gerilim romanları yazan Jack Lansfor ve apartman sahibi yakışıklı Zeke Hawkins. Carly çok geçmeden dairede yaşayan bazı kadınların öldürüldüğünü öğrenir ve polis, dairede bir seri katilin kaldığından şüphelenir.

  Dokuz Buçuk Hafta izle (1986)

  /10

  Elizabeth New York'ta bir sanat galerisinde çalışıyor. Bir gün Wall Street'in gerçek kurdu John tarafından baştan çıkarılır. Bu baştan çıkarma sayesinde dokuz buçuk hafta sürecek bir ilişki başlayacak. Bu ilişki sırasında Elizabeth sınırlarını zorlayacak ve John'un aradığı doğru adam olup olmadığını merak edecektir.

  Emeklilik Planı izle (2023)

  /10

  Ashley ve kızı Sarah, hayatlarını tehlikeye atan bir suç örgütüne bulaşınca, Sarah yardım edebilecek tek kişiye ulaşmaya çalışır: babasına. Ashley'nin görüşmediği babası Matt, Cayman Adaları'nda emekli bir plaj serserisinin hayatını yaşıyor. Adaya gidip Matt ile tanıştıklarında mafya babası Donnie ve Teğmen Bobo tarafından da kovalanırlar. Ashley, Sarah ve Matt gittikçe tehlikeli hale gelen bir ağa karışırken Ashley, babasının hakkında hiçbir şey bilmediği gizli bir geçmişe sahip olduğunu ve babasında göründüğünden çok daha fazlası olduğunu kısa sürede öğrenir.