/10

Kurmanjan Datka: Dağların Kraliçesi izle

Bozkırlar, Ruslar tarafından ağır işgal altına alınmıştır. Ülke içerisinde büyük bir karışıklık ve kaos hakimken insanların hala içlerinde bir kurtuluş umudu vardır. Rus işgalini durdurmanın tek yolu stratejik bir savunma ve diplomasidir. Tüm bunlara zemin hazırlayacak, ülkesini düşmanlara karşı savunurken diplomatik adımlar atacak olan dağların kraliçesi Kurmanjan, attığı mantıklı adımlarla herkesin saygınlığı kazanacak ve ülkesini ve ulusunu kurtaracaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,215
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

  1. Eric dedi ki:

    Kurmanjan Datka: Dağların Kraliçesi, Kırgızistan yapımı bir belgesel filmdir. Bu film, Kırgızistan tarihinde önemli bir rol oynayan Kurmanjan Datka’nın hayatını anlatıyor. Kurmanjan Datka, Kırgızistan’da kadınların siyasi ve toplumsal haklarını savunan önemli bir liderdir. Film, Kurmanjan Datka’nın zorlu yaşamını ve mücadelesini anlatırken, Kırgızistan tarihine de ışık tutuyor. Bu filmi izlemek, Kırgızistan tarihine ve Kurmanjan Datka’nın önemli rolüne daha iyi hakim olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

  2. Eric dedi ki:

    beklediğimden daha güzel bi filmmiş

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.

This Is the End izle (2013)

/10

James Franco'nun evinde düzenlenen bir parti sırasında Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer ünlüler, kıyamet günü ile yüzleşirler. Ellerinde sınırlı bir gıda kaynağı vardır ve dünya kaos içindedir. Yaklaşan felaketle birlikte herkesin içindeki hayatta kalma içgüdüsü daha da belirgin hale gelir! Filmin yönetmenliğini, daha önce Yeşil Yaban Arısı filminde işbirliği yapmış olan Evan Goldberg ile birlikte Seth Rogen üstlenmiştir. Bu ilginç senaryolu ve bol kahkahalı filme Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi ünlü oyuncular da eşlik etmektedir.

The Day After Tomorrow izle (2004)

/10

Dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehditi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır. Kurtuluş Günü'nün yaratıcısı Roland Emmerich, dünyayı bu kez uzaylılar tarafından değil, bizzat doğanın kendisi tarafından yok ediyor. Devasa doğal felaketler, büyük paralar harcanarak ve bilgisayar teknolojisinin de katkısıyla nefes kesen gerçekçilikte sahnelere dönüştürülmüş. Denis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Ian Holm'un da katılımıyla filmin kadrosu da en az efektleri kadar dikkat çekiyor.