/10

Kural Dışı izle

İşleri ve hayatları birbirinden çık farklı İki yakın arkadaş, otizmli çocuklara yardım ederek onların hayatlarını yaşamalarına yardımcı olmaktadırlar. Tüm farklı düşüncelere rağmen iki arkadaş otizmli çocuklara yardım ediyor ve bu yardımları cidden onlar için işe yarıyordur. Ancak ergenlik yaşlarında ve hastalık seviyesi çok yüksek olan bir otizmli, bakım evinde kalmak, sürekli denetim altında tutulmak ve hapis gibi bir hayat yaşamak zorunda bırakılmıştır. Bu olayların ardından iki arkadaş hayat amaçlarını yerine getirmek için kuralları çiğneyerek başlarına bela alacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 531
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Ne Dilediğine Dikkat Et izle (2015)

/10

Bir yatırım bankacısının ünlü karısıyla ilişki yaşayan bir dolandırıcı, şantaj yaparak para almaya çalışır ve pazarlık ettiğinden fazlasını elde eder. Ancak, planları beklediği gibi gitmeyecektir.

The Red Baron izle (2008)

/10

Film, 1. Dünya Savaşı'nda Alman Hava Kuvvetleri'nde Kızıl Baron olarak ünlenen Manfred von Richthofen'in gerçek hayat hikayesinden ilham alıyor. En ünlü, en cesur pilotlardan biri olan Kızıl Baron, savaşta elde ettiği zaferlerle efsaneleşir ve yaralandıktan sonra hemşire Kate'e aşık olur.

The Road izle (2009)

/10

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın sinema uyarlaması olan bu film, güçlü bir oyuncu kadrosuyla birlikte en çok satan kitabın gölgesinde kalmayacak gibi görünüyor. Amerika'nın ateşler içinde kalan bir atmosferde geçen filmde, bir baba ve oğulun Amerika'nın kıyılarına doğru bir yolculuk yapması anlatılıyor. Basit bir tüfekle tehlikeli hava koşullarında bilmedikleri bir yeri bulma çabalarına haydutlar da eklenince macera daha da zorlaşıyor. Bu film, bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western tarzından da etkiler taşıyor.