/10

Kural Dışı izle

İşleri ve hayatları birbirinden çık farklı İki yakın arkadaş, otizmli çocuklara yardım ederek onların hayatlarını yaşamalarına yardımcı olmaktadırlar. Tüm farklı düşüncelere rağmen iki arkadaş otizmli çocuklara yardım ediyor ve bu yardımları cidden onlar için işe yarıyordur. Ancak ergenlik yaşlarında ve hastalık seviyesi çok yüksek olan bir otizmli, bakım evinde kalmak, sürekli denetim altında tutulmak ve hapis gibi bir hayat yaşamak zorunda bırakılmıştır. Bu olayların ardından iki arkadaş hayat amaçlarını yerine getirmek için kuralları çiğneyerek başlarına bela alacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 499
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Argylle: Gizli Casus izle (2024)

/10

Hafıza kaybı olan bir yazar, zamanla anılarını hatırlayarak Argylle adını ve eskiden dünya çapında bir casus olduğunu keşfeder. Bu durumun ardından Argylle, kendini dünyayı dolaşmasına yol açacak bir maceranın içinde bulur.

Ricky Stanicky izle (2024)

/10

Üç genç, eğlence arayışında oldukları mahalledeki bir evi ateşe verir ve suçu Ricky Stanicky adında sahte bir karakterin üzerine atar. 20 yıl sonra, eşlerinin Stanicky ile tanışmak istemesi üzerine, gençler yıllar önce yaptıkları eylemle yüzleşmek zorunda kalır ve işsiz bir oyuncuyla anlaşırlar.

Suç Çetesi izle (2013)

/10

1949 Los Angeles şehri acımasız ve doğuştan sahtekar Mickey Cohen'in hakimiyeti altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek başına yapan Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında hiç kimse onunla karşı karşıya gelmeye cesaret edemezken dışarıdan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara ve Jerry Wooters, Cohen'in planlarını altüst edebilecekler mi?