/10

Kural Dışı izle

İşleri ve hayatları birbirinden çık farklı İki yakın arkadaş, otizmli çocuklara yardım ederek onların hayatlarını yaşamalarına yardımcı olmaktadırlar. Tüm farklı düşüncelere rağmen iki arkadaş otizmli çocuklara yardım ediyor ve bu yardımları cidden onlar için işe yarıyordur. Ancak ergenlik yaşlarında ve hastalık seviyesi çok yüksek olan bir otizmli, bakım evinde kalmak, sürekli denetim altında tutulmak ve hapis gibi bir hayat yaşamak zorunda bırakılmıştır. Bu olayların ardından iki arkadaş hayat amaçlarını yerine getirmek için kuralları çiğneyerek başlarına bela alacaktır. filmlercehennemi.com keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 443
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Utanç izle (2011)

/10

Brandon Sullivan, cinsel dürtülerini kontrol edemeyen otuz yaşında bir New York'ludur. Brandon'ın iş, ev ve barlardan oluşan monoton hayatı, fahişeler ve porno filmlerle iç içe geçmiştir. İnatçı kız kardeşi Sissy'nin birkaç günlüğüne evine gelmesiyle hayatı bir anda altüst olur.

Ateşli Festival: Mardi Gras izle (2011)

/10

Mezun olan üç öğrenci hayatta istediklerini başaramadı. Kızlarla anlaşamayan üç arkadaş, bu soruna kesin bir çözüm bulmak için dünyaca ünlü Mardi Gras festivaline gider. Burada gizlice Carmen Electra'nın odasına girmeyi başarırlar ve kendilerini bir anda kızlarla dolu bir festivalin ortasında bulurlar.

Ahlaksız Teklif izle (1993)

/10

Zor günler geçiren Diana ve David Murphy şanslarını denemek için Las Vegas'a gelirler. Milyarder John Gage ile tanışmaları ve aldıkları teklif sayesinde kötü günlerini unutabilecekler. Bu 1 milyon dolarlık anlaşmanın bedeli Diana'yla geçirilecek bir gece. Sorunlara oldukça basit ve kolay bir çözüm gibi görünen bu teklif, çifti aşk ve sadakat konusunda ciddi sorulara sürükleyecektir. Başarılı yönetmen Adrian Lyne'den ahlaki değerleri masaya yatıran bir film.